Downtown Chic Apartment, Ideal For Families And Groups!

  • 60 м²

Downtown Chic Apartment, Ideal For Families And Groups! Bucharest розташовані районі Victoriei Avenue, а станція метро Gara de Nord 1 - на відстані 10 хвилин пішки. Апартаменти розташовані на відстані 1.4 км від залізничного вокзалу Bucharest North та всього за 5 хвилин ходьби від автовокзалу Cismigiu.

Помешкання з видом на сад має патіо, балкон і гардероб. Можна насолодитись комфортом ванної кімнати в апартаментах, яка оснащена феном і банними рушниками. Також є душова кабіна і окремий туалет.

Downtown Chic Apartment, Ideal For Families And Groups! пропонують гостям зручності для самостійного приготування їжі, такі як повністю обладнана кухня та обідня зона, для їхнього задоволення.

Тріумфальна арка Бухаресту за 10 хвилин їзди і Музей Джордже Енеску біля апартаментів. Щоб дістатися до справжнього серця Бухаресту, потрібно йти пішки 25 хв. Artfooly, The Slice of Art Gallery знаходиться на відстані 5 хвилин пішки, а вул. Victoriei - на відстані 1.7 км від Downtown Chic Apartment, Ideal For Families And Groups!.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Downtown Chic Apartment, Ideal For Families And Groups! Бухарест
La Belle Epoque
Ціна лише для моб. пристроїв

La Belle Epoque

10
Чудово 3 відгуки
245 м від помешкання
USD 452 USD 407
за ніч
Brancovenian Wonder - 3Br Apartment Near Cismigiu Park
Ціна лише для моб. пристроїв

Brancovenian Wonder - 3Br Apartment Near Cismigiu Park

7.8
Добре 23 відгуки
470 м від помешкання
USD 99 USD 89
за ніч
Vibrant Victoriei Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Vibrant Victoriei Apartment

565 м від помешкання
USD 59 USD 53
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка
    • Настільні ігри
    • Дитячий ігровий майданчик

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Гардеробна
    • Патіо
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Ліфт
    • Кав'ярня
    • Детектори диму
    • Картковий електронний замок
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 10:00
    Часті питання
    • У квартирі Downtown Chic Apartment, Ideal For Families And Groups! можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Downtown Chic Apartment, Ideal For Families And Groups! не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з електрочайником, холодильником і духовкою.
    • Квартира Downtown Chic Apartment, Ideal For Families And Groups! розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Bucharest North розташований біля квартири Downtown Chic Apartment, Ideal For Families And Groups!.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Downtown Chic Apartment, Ideal For Families And Groups! Бухарест

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити